Gigabyte GV-N970G1 GAMING-4GD

Rozhraní
PCI Express x16 3.0

• , zakoupeno v Alza.cz

• Pokud máte pouze Full HD tak asi plně dostačující na všechny herní záležitosti co jsou momentálně na trhu
    • Jednoduché a silné přetaktování
    • Solidní zpracování
    • Nejvýkonnější ze všech 970 karet
    • Absolutně nezvládá 1440p (Ryse 28-30fps, Guild Wars 2 25-35fps, Witcher III 30-40fps a znatelné škubání)
    • Pochybuju o běhu něčeho ve 4k (možná tak DOTA2 apod)
    • Je obří a do bedny se vešla doslova o milimetry
    • Vysavač
    • Píská
    • Peče
    • Jak už je všeobecně známo 970 maj jen 3,5GB a né 4GB

POZOR! některé kousky serie 970 trpí vadou, která způsobuje šíleně nízké snímkování, je to možná nekompatibilitou ovladačů, avšak tyto problémy jsou na internetech popsány již rok zpět a nvidia s tím dodnes nic neudělala.

• super grafika

nejlepší na trhu

• Výkon
    • tichá
    • délka karty

Musíte si ověřit, že se vám vejde do skříně.

Rozhraní
PCI Express x16 3.0

Part No.: GV-N970G1 GAMING-4GD

GIGABYTE nVIDIA GTX970

• Jádro čipu: NVIDIA Geforce GTX 970
  • Takt jádra: 1178 MHz (1329 MHz v boost režimu)
  • Takt paměti: 7000 MHz - 256bit

NVIDIA CUDA Technologie

Podpora OpenGL 4.4

Podpora OpenCL

3zákazníci nedoporučují produkt

• Perfektní výkon instalace bez problému ,kvalitní zpracování masivní tělo.
    • naprosto tichá při hraní her
    • blbý keci jiných uživatelů že je karta velká na to je třeba i pořádný case :-)

Kvalitní kousek
    256 bit sběrnice
    hraji Fallout 4 max detaily
    nic se neseká
    rozhodně dobrá volba pro gamery

• Jednoduché a silné přetaktování
    • Solidní zpracování
    • Nejvýkonnější ze všech 970 karet
    • Pochybuju o běhu něčeho ve 4k (možná tak DOTA2 apod)
    • Je obří a do bedny se vešla doslova o milimetry
    • Vysavač
    • Píská
    • Peče
    • Jak už je všeobecně známo 970 maj jen 3,5GB a né 4GB

• Pro hraní v 1080p absolutně dostačující.
    • Velikost 30cm - do case se vejde doslova o milimetry
    • HLUK
    • Pískání
    • Všichni už ví, že 970nemá 4GB ale jen 3,5GB

Pro hraní v 1440p absolutně nedostačující
    Witcher 3 - 25/40 Fps
    Guild Wars 2 - 25/35 Fps !!!
    Ryse - 25/35 Fps
    Takže prodejním řečem o běhu věcí ve 4k už vůbec nelze věřit, protože sotva zvládá 2k

• super grafika

nejlepší na trhu

• Výkon
    • tichá
    • délka karty

Musíte si ověřit, že se vám vejde do skříně.

• Výkon i když za ty peníze jsem čekal něco víc
    • -Hlučnost

Před několika dny jsem si koupil tuto kartu. Je opravdu velká a byl celkem problém ji do case nacpat. Dost nechápu proč tu všichni píšou že je karta tichá neslyšná ani v zátěží to je opravdu nesmysl!!! Ano karta je téměř tichá dokud nepustíte nějakou hru která tu kartu zatíží! Např Metro Last Light na plné detaily ve Full HD kromně SSAA to jde zapnout max 2x při nastavení 4x je hodnota FPS opravdu žalostná a to je taky důvod proč mě karta trošku zklamala čekal jsem už za tolik peněz něco víc :-( Po chvilce hraní jedou ventilátory přes 2000 o/min a to už je karta opravdu slyšet na mě až moc :-( Ale zase chladí opravdu lépe než MSI nebo Asus a nepíská :-) Všude udávají Boost clock 1329MHz muj kousek jede při zatížení ale na 1417 MHz aniž bych se v něčem štoural nevím čím to je ale asi mi to neva :-D Takže závěr karta je celkem slušná až na hlučnost s kterou jsem už trošku při koupi počítal ale tohle jsem vážně nečekal. Takže nějak vyřesím tu hlučnost a karta bude fajn :-)

• Výkon karty, tiché chlazení
    • Bzučící cívky při plné zátěži

Vytížit kartu na maximum lze např. testem 3D Mark - Sky Dive, při tomto testu karta bzučela vždy, dokonce i podtaktovaná na 1050Mhz.

High endová grafika, se kterou si zahrajete jakoukoliv hru na nejvyšší možné nastavení. Je velmi tichá, neslyšitelná, dokonce při hraní her ji neslyšíte ! Bál jsem se pískání ale vůbec nic. Mám ji zatím chvíli ale jsem spokojen.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Špičkový výkon, poměr výkon/cena, mám vystaráno s koupí grafické karty na pár let (doufám), nezatěžuje procesor

Z nabídky karet na trhu jsem dlouho a pečlivě vybíral, až mi prostě nezbylo, než vybrat takovou, která splňuje mé požadavky ve všech bodech-min. 256bit, min 2GB VRAM, DX12 a co možná nejvíc CUDA jader, vykreslovacích jednotek atd.. Proto padla volba na GTX970. Zvolil jsem model od GIGABYTU v edici GAMING, i když si myslím, že OC o pár MHz nemá žádný zásadní vliv na FPS a rozlišení ve hrách, nebo snad přehrávání MKV videa. Hraji všechny nejnovější hry na full rozlišení a detaily a nezaznamenal jsem v žádné z nich sebemenší zaseknutí. Navíc karta nezatěžuje procesor, takže se ani nadměrně nehřeje chipset a sama karta i v zátěži téměř netopí a dodaný chladič ji udržuje na příjemných +- 60ti stupních. Hlučnost neslyšitelná, ventilátory se neozývají ani při plném výkonu. Tuto kartu bych rozhodně doporučil všem, co si chtějí zahrát na full detaily a užít si tak všechny nejnovější hry v plném rozsahu.

• -Výkonná
    • -úsporná
    • -tichá
    • -spousta konektorů
    • -drahá
    • -zahřívá vnitřek počítače, nevyfukuje teplý vzduch záslepkou.

Je to sen hráče. Za malou cenu hodně muziky.