MSI N650-1GD5/OC

Rozhraní
PCI Express x16 3.0

• , zakoupeno v CZC.cz

• Dobrý výkon hodně Her na maximální detaily

S produktem jsem zatím spokojen, žádné chybky nebo chytáky jsem zatím nenašel. Grafická karta skoro vůbec nehučí takže vcelku klidné a spokojené hraní.

Rozhraní

• NVIDIA 3D Vision Ready
  • PCI Express 3.0 podpora
  • OpenGL 4.2 podpora

• + tichá
    • + utáhne všechno co chcete,s 4j ádrovým procesorem mi jede i crysis 3 ..
    • + Far Cry 3 na ultra naprosto bez problému
    • + Kompabilita
    • +Cena

Lepší koupit si tuto GTX 650 než nějaký radeon :) za tuto cenu naprosto perfektní.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Dobrý výkon hodně Her na maximální detaily

• battlfield 3 rozliseni 1280x1024 vse na ultra
    • jde mi v pci-e 16x v 1.1
    • kvalita/cena
    • ticha
    • zatim nic

Bal sem se ze mi nepude na desce asus p5kpl-am
    ale vse de bez problemu:) kartu muzu jen doporucit
    splnila vsechny moje pozadavky:)