MSI N750Ti TF 2GD5/OC

1085 MHz

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Není slyšet
    • Nízká spotřeba

Doporučuji. Zatím jsem nenarazil na hru, kde by nestíhala.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Tichý chod, dostačující výkon, desing....

S touto grafickou kartou jsem velmi spokojený.
    Pokud chcete Dobrou grafickou kartu za dobrou cenu vyberte si právě tuto.

Grafický čip

GDDR5

Velikost paměti (MB) 2048

Rozhraní paměti 128 bits

Takt jádra (MHz)

• 1085 (Boost Clock: 1163) (OC mode)
  • 1059 (Boost Clock: 1137) (Gaming mode)
  • 1020 (Boost Clock: 1085) (Silent mode)

Takt paměti (MHz) 5400

DVI výstup 1 (Dual-link DVI-D)

D-SUB výstup 1

HDMI výstup 1 (version 1.4a)

HDMI podpora

Y

Dual-link DVI

Y

Podpora DirectX verze 11.2 API (feature 11_0)

Podpora OpenGL verze 4.4

Rozměry (mm) 250 x 128 x 37 mm

Váha (g) 540g

Core/Memory

• 1085 (Boost Clock: 1163) (OC mode)
  • 1059 (Boost Clock: 1137) (Gaming mode)
  • 1020 (Boost Clock: 1085) (Silent mode)

2048MB GDDR5 5400MHz Memory

Video výstupy

Dual-link DVI-D x 1

D-Sub x 1

HDMI x 1 (version 1.2)

• Tichý provoz
    • Nízká teplota provozu

Rozhodně doporučuji za ty peníze je výkon opravdu dostačující.
    Need for Speed MW2012 na maximální nastavení 60FPS
    Chtel jsem nějakou levnější grafickou kartu na hraní a tahle je opravdu dobrá.
    Bez problému GTA 5 na max. nastavení ve městě 40fps a mimo město 60-100FPS výkon je opravdu slušný,záleží jak moc máte nastavené obyvatelstvo.Kartu rozhodně doporučuji

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Není slyšet
    • Nízká spotřeba

Doporučuji. Zatím jsem nenarazil na hru, kde by nestíhala.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Tichý chod, dostačující výkon, desing....

S touto grafickou kartou jsem velmi spokojený.
    Pokud chcete Dobrou grafickou kartu za dobrou cenu vyberte si právě tuto.

• , zakoupeno v Mironet.cz

Velmi slušná karta za dobrou cenu. S i7 250 a 8 gb ram všechny hry (Wolfenstein Old Blood, Assassin 4,Black Flag ) fungují ve FHD se všemi nastaveními na max.

• , zakoupeno v kak.cz

• - Hezký vzhled
    • - Šlape jako hodinky
    • - Velikost, ale k výkonu odpovídající
    • - Nic

Pro hrání všech současných i minulých her absolutně dostačující. Přehraje vše i poslední novinky a s dostatečným výkonem v nastavení. Kdo chce hrát hry a nejen je a nechce vyhodit plno peněz za poslední novinku grafiky, byť s perfektním výkonem, ať šáhne po této grafice. Nezrujnuje vás a zahrajete si vše. A váš starší CPU vám poděkuje za to, že jste mu odlehčili.

• poměr cena/výkon
    • ideální pro běžného uživatele
    • velmi tichá
    • není napájená zdrojem

tuhle kartu doporučuji

• Rosta Kuznik

jsem amater ale jsem vic jak na sto procen spokojeny

• poměr cena/výkon
    • stále dostačující pro hraní v 1080p na alespoň střední detaily
    • nízké TDP, skvělá spotřeba, nepotřebuje přídavné napájení
    • luxusní vzhled
    • perfektní chlazení
    • podpora OpenGL 4.5, v budoucnu by neměl být problém s Vulkanem
    • balení nemá z výroby pečeť, jako všechno od MSI

I když je to staší grafika, stále podává skvělý výkon a potěší každého, kdo nepotřebuje ve všech hrach max. detaily a 60 fps. Ve své cenové skupině je bezpochyby nejlepší.
    To, že není připravená na DX12 mě vůbec netrápí. Je tady Vulkan, který by, podle Khronosu, měl být podpororaný na všech grafikach co zvládají alespoň OpenGL 4.1. Tahle umí i 4.5.
    Teploty jsou díky použitému chladíči vynikající, maximum co jsem na ní viděl bylo 54°C, po přetaktování s teplotou v místnosti kolem 26°C, jinak se grafika drží v rozmezí 45-50°C.

Za tak skvělou cenu si těch 100% zaslouží, nad tim ani nemusím přemýšlet.