Asus GT730-SL-2GD5-BRK-E 90YV07G4-M0NA00

Rozhraní
PCI Express x16 2.0

• , zakoupeno v Alza.cz

mám jej týden, zatím dobrý. Mám zastaralý počítač, tak tato karta plně dostačující.

Pro moje potřeby dostačující

jsem spokojen

Rozhraní
PCI Express x16 2.0

ASUS GeForce GT730-2GD5-BRK-E

Společnost ASUS, která je světově známým výrobcem počítačů, jejich komponent a periferií, vám přináší svou pasivně chlazenou grafickou kartu s označením GeForce GT730-2GD5-BRK-E. Verze E přichází s přepracovaným profilem frekvencí a snižuje tak spotřebu energie o 17%.

Prémiová kvalita a spolehlivost

Všechny grafické karty ASUS jsou tvořeny za pomoci technologie Auto-Extreme. 100% automatizovaného výrobního procesu, který zahrnuje prémiové materiály, aby zajistil ten nejvyšší standard kvality. Technologie Auto-Extreme zajišťuje konzistentní kvalitu grafické karty stejně jako vylepšený výkon a životnost. Tento proces je také šetrný k životnímu prostředí. Snižuje využití chemikálií a spotřeby energie o 50%. Ten je pak završen 144 hodinovým validačním programem, který kartu otestuje na nejlepších hrách a podrobí ji velké pracovní zátěži, aby byla zajištěna její spolehlivost.

GPU Tweak II

Nástroj Asus GPU Tweak II přináší nastavení grafické karty na novou úroveň. Umožní vám upravit kritické parametry včetně frekvence paměti, výkonu GPU jader a napětí. Ty můžete sledovat v reálném čase pomocí přizpůsobitelného rozhraní.

• , zakoupeno v Alza.cz

Pro moje potřeby dostačující