Asus ROG STRIX-GTX1050TI-4G-GAMING 90YV0A31-M0NA00

mám jí moc krátce . za tím spokojen

• Mno

• pro moje potřeby dostatečně výkonná
    • opravdu tichá, točí jen při max.zátěži a navíc tiše

Sehnal jsem za dobrou cenu, po 7 letech je to příjemná změna, která pro moje potřeby stačí a navíc neobtěžuje při běžné práci hlukem, jako moje stará ATI Radeon 6850 (Gigabyte).

Rozhraní
PCI Express x16 3.0

ASUS GeForce GTX 1050 Ti STRIX – získejte náskok před soupeři

Herní grafická karta ASUS GeForce GTX 1050 Ti STRIX, která eliminuje soupeře na bitevním poli a přináší exkluzivní gamingové zážitky. Přeřaďte na vyšší rychlost a především na požadavky moderních her díky špičkovým technologiím a patentovaným ventilátorům, které přináší až o 30 % vyšší účinnost chlazení, respektive 3× nižší hlučnost. Herní zátěž bez kompromisů podporuje také precizní konstrukce s technologií Auto-Extreme.

Užijte si konzistentní a navýšený výkon v kombinaci s dlouhou životností díky prvotřídním komponentám Super Alloy Power II. Grafická karta ASUS GeForce GTX 1050 Ti STRIX i přes svůj výkon spolehlivě drží teploty na uzdě. DirectCU II s tepelnými trubicemi představuje jedinečnou technologii chlazení, která funguje na přímém kontaktu s GPU. Vytvořte působivou gamingovou mašinu, která má styl. Aura RGB Lighting dá vašemu hraní styl. Hrajte tak, jak to máte rádi s grafickou kartou ASUS GeForce GTX 1050 Ti STRIX.

ASUS GeForce GTX 1050 Ti STRIX 4G GAMING

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Grafický čip: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
  • Takt jádra: 1290 MHz (1392 MHz v boost režimu)
  • Takt paměti: 7008 MHz - 128bit

• Mno

• pro moje potřeby dostatečně výkonná
    • opravdu tichá, točí jen při max.zátěži a navíc tiše

• , zakoupeno v Whaat.cz

• Ve své třídě má jednu z nejlepších konstrukcí, ventilátory za běžného provozu vůbec není slyšet, při kancelářské práci - word, excel, prohlížeč jsou úplně vypnuté - teplota karty běžně 39 stupňů, při hraní jde samozřejmě nahoru většinou do 50 - 55 stupňů.
    • výkon při hraní odpovídá grafickému čipu, díky dobrému chlazení se dá dobře přetaktovat.
    • Na dnešní dobu drahá, ale to je úděl asi všech středních či výkonnějších karet - chtělo by to konkurenci

• Výkon
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Zatím ok.

• Výkon grafické karty Asus Strix GTX 1050 Ti 4G Gaming je přesně takový jak se dalo předpokládat. Grafické karty GeForce ...

Zobrazit celou recenzi na www.gpureport.cz

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• malá spotřeba, nízká provozní teplota

Jsem příjemně překvapen funkčnosti. Produkt doporučuji.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Tichý chod i při náročných herních úkonech
    • Poměr cena kvalita
    • Přehledné uživatelské rozhraní s možností nastavení vlastního modu
    • Výborně řešená kompatibilita
    • Vedle HDMI zachováno i DVI-D
    • Jednoduchá instalace zařízení a díky GeForce automatické hledání aktualizací ovladačů
    • Pro starší počítače bude zřejmě potřeba upgradovat zdroj

• Perfektní, výkonná, tichá
    • V některých starších hrách (Mafia 2) se během hraní ani neroztočí větráček (při továrním nastavení grafiky)
    • Hru Tha Vanishing of Ethan Carter zvládá výborně, větráčky nejsou slyšet.
    • World of tanks, Spintires, Eurotruck simulator 2 - vše jede perfektně
    • grafika obsahuje výstup na externí větráček - ideální umístění takového větráčku vidím na bočním panelu nebo na dně skříně, nicméně myslím, že není potřeba, uvidíme v létě, kdy tu bude 30°C v místnosti.
    • Instalace ovladačů snadná
    • Utilita na monitorování a přetaktovávání je velice povedená.
    • V balení byly i suché zipy.
    • Grafika se sama za chodu přetaktovává podle potřeby, to je výborné.
    • Trochu otravné bylo odlepovat ochrannou fólii z plastového krytu.
    • Pozor - instalační CD a nějaké papíry byly v krabici schované
    • Pozor - před instalací ovladačů (Win 10 64b) zobrazení blblo - např vnitřek okna Chrome byl černý. Po instalaci ovladačů bez obtíží.

Vše testováno na FullHD, všechny detaily ve všech hrách na maximu.
    Jsem s nákupem této karty jsem maximálně spokojen, cena není hrozná a dodaný výkon je úžasný.
    Nekoupil bych si 1050 (bez TI) protože např zmíněný TVoEC žere 2,5 GB VRAM, což by u 1050 nešlo, musel bych snížit detaily.
    Jsem rád, že jsem si nekoupil ani 1060, protože tam bych utratil peníze za výkon, který bych nebyl schopen využít.
    V klidu grafika žere 47% výkonu, což by mělo zřejmě odpovídat 35W.