Asus TUF-RTX3080-10G-V2-GAMING 90YV0FB5-M0NM00

Popis produktu

Parametry produktu

Rozhraní
PCI Express x16 4.0

Parametry produktu

Rozhraní
PCI Express x16 4.0

Popis produktu

ODOLNOST TUF

TUF Gaming GeForce RTX™ 3080 byla odhalena a znovu postavena, aby poskytovala robustnější napájení a chlazení. V novém celokovovém plášti jsou umístěny tři výkonné Axial-tech ventilátory, které využívají odolná dvojitá kuličková ložiska. Otáčení ventilátoru bylo optimalizováno pro snížení turbulence a režim zastavení všechny tři ventilátory zastaví při nízkých teplotách. Nezávislé chladiče pro GPU a paměť udržují termiku pod přísnou kontrolou. Další funkce, jako komponenty TUF, technologie Auto-Extreme, nová GPU bracket a odvětrávání spodní výztužné desky činí z TUF vhodné výkonné monstrum. Pokud hledáte nové „staré dobré“, tato karta vám pomůže.

NOVINKY Axial-tech

Karty TUF Gaming využívají náš osvědčený design ventilátoru Axial-tech, kde tři ventilátory pracují společně, aby uspokojily tepelné požadavky nového velmi inovativního designu NVIDIA. Ventilátory se spoléhají na dvojitá kuličková ložiska, která zajišťují stálý výkon a delší životnost ve srovnání s kluznými ložisky a jinými typy ložisek.

Technologie MaxContact

Abychom účinně dostávali teplo do pole chladiče, aby ho mohly odvádět výkonné Axial-tech ventilátory, používáme výrobní proces, který zlepšuje hladkost povrchu chladiče na mikroskopické úrovni. Extra plochost umožňuje lepší kontakt s matricí pro lepší přenos tepla.

Design s 2,7 sloty

Rozdělovač tepla natahuje teplo do tepelných trubek, které ho přenášejí přes řadu žeber, která zabírají většinu 2,7 slotu karty. Tato generace grafických karet TUF Gaming také obsahuje speciální chladič pro VRAM, který udržuje teploty pod maximálními provozními specifikacemi.

Chladnější i zezadu

Spodní strana karty odhaluje řadu vylepšení. Většina zadní části je zakryta ochrannou kovovou zadní deskou, která má výrazně široký větrací otvor. Větrací otvor umožňuje únik horkého vzduchu směrem k odtahovým ventilátorům šasi, místo aby byl recyklován zpět do chladiče GPU. GPU uchycení poskytuje konzistentní montážní tlak mezi matricí a rozdělovačem tepla. Nerezová ocel se používá na krytku I/O k ochraně portů a zajištění bezpečnějšího připojení. Pohodlně umístěný přepínač Dual Bios umožňuje přizpůsobení výchozího profilu výkonu karty bez specifického softwaru.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.