Recenze Gigabyte GV-N105TOC-4GL

Pepa

Přidáno: 11. března 2018

• low profile rozměry
  • všechny digitální výstupy
  • regulace ventilátoru (vedou k němu 3 dráty)
  • Dost výkonu na FullHD hraní s vysokými detaily
  • nejkratší z low profil karet
  • v zátěži, v některých hrách hlučná, ale se sluchátky nebo s "normální" hlasitostí repra to nevadí

potřeboval jsem kartu do PC od HP v provedení SFF, takže jsem vybíral jen mezi kartama v low profile provedeni.

Favoritem byla karta od Zotacu (kvůli největšímu pasivu), ale byla k sehnání za šílené peníze.
Jak Zotac tak MSI (ten je i nejdelší já bych měl problém s instalací do PC, má asi nejmenší pasiv) mají sice 2 ventilátory, ale bez regulace. Gigabyte regulaci má.

Nyní je i Zotac dostupný za slušné peníze, má větší pasiv a ventilátory. Gigabyte má víc výstupů, vyšší frekvence a nastavitelné módy v software.

Koupi nelituji jsem spokojen, koupil bych asi znova i když bych váhal nad tím Zotacem, který by mohl být tišší v zátěži.

Kartu, I5-6500, SSD, HDD, 16GB DDR4 RAM utáhne 200W zdroj.

Instalace: Hardware se nainstaloval sám, popřípadě z dodaných ovladačů
Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Radek
Radek

Přidáno: 13. listopadu 2017

(Upraveno 13. listopadu 2017)

• Low profile. Hraji na ní nejnovější hry. Doporučuji všem co mají HP Compaq SFF a chtějí mít tichý a malý PC. Sledování Full HD nebo 4K videí není problém.