Gigabyte GV-N307TEAGLE-8GD

Grafický čip
GeForce RTX 3070
Frekvence jádra
1575 MHz
Frekvence jádra (Boost clock)
1770 MHz
115 mm

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Rozhodně doporučuji, natož když je to nedostatkový produkt
    • zvládá vše co potřebuji
    • tichá , dobrý software na auto taktování.
    • zatím nemám a doufám nebudu mít.

Jsem rád ,že se podařilo v tyhle době sehnat, chtěl jsem původně 3070 Super o který se rok mluví , ale info žádné, tak jsem se rozhodl jít do 3070 Ti , natož když byla za dobrou cenu oproti "známým obchodům".

Tak naštěstí se mi podařilo dohledat obchod co mám ve městě a kupodivu i pár kroku od baráku, tak jasná volba koupení. :D

Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Výrobce grafického čipu
nVidia
Grafický čip
GeForce RTX 3070
Frekvence jádra
1575 MHz
Frekvence jádra (Boost clock)
1770 MHz

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Rozhodně doporučuji, natož když je to nedostatkový produkt
    • zvládá vše co potřebuji
    • tichá , dobrý software na auto taktování.
    • zatím nemám a doufám nebudu mít.