Gigabyte GV-NTITANZD5-12GD-B

55 %

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce grafického čipu
nVidia
Grafický čip
GeForce GTX TITAN Z
Frekvence jádra
706 MHz

Recenze

  Parametry produktu

  Výrobce grafického čipu
  nVidia
  Grafický čip
  GeForce GTX TITAN Z
  Frekvence jádra
  706 MHz

  Popis produktu

  Extrémně výkonná dvouprocesorová grafika GIGABYTE TITAN Z

  Společnost GIGABYTE uvedla na trh žhavou novinku v podobě extrémně výkonné dvoujádrové grafické karty GV-NTITANZD5-12GD-B. Karta využívá dva grafické čipy NVIDIA GeForce GTX TITAN BLACK s výkonnou architekturou Kepler. Tato karta představuje extrémně výkonný model, který uspokojí i ty nejnáročnější hráče a umožní hrát hry ve vysokém rozlišení UltraHD nejnovějších zobrazovacích panelů.

  Extrémní hardwarové parametry

  Grafická karta GTX TITAN Z nese dva čipy NVIDIA GeForce GTX TITAN BLACK s architekturou Kepler, což přináší extrémní výkon 2× 2880 výpočetních jader, 2× 240 texturovacích jednotek a 2× 48 rastrovacích jednotek, které jsou doplněny 2× 6 GB grafické paměti GDDR5.

  Vlastnosti grafického jádra

  Grafické jádro NVIDIA GeForce GTX TITAN BLACK je vyráběno nejmodernějším 28 nm výrobním procesem, který umožnil vměstnat do jádra obrovské množství tranzistorů a obvodů a posunout opět výkon o stupeň výš. Současně s nárůstem výkonu, byly ovšem zachovány dobré provozní vlastnosti a 28nm výrobní proces má také velmi pozitivní vliv na skvělé možnosti taktování jádra.

  Moderní technologie NVIDIA PhysX a NVIDIA 3D Vision

  Díky podpoře technologie NVIDIA PhysX lze využít síly GPU k výpočtům fyziky ve hrách a tím zdokonalit zážitek z nich - není potřeba touto úlohou zatěžovat procesor počítače či dokupovat další speciální kartu. Karta je vybavena také technologií NVIDIA 3D Vision, díky které lze v kombinaci s monitorem podporujícím 3D zobrazení a speciálními 3D brýlemi zažít jedinečný zážitek při sledování třírozměrných filmů nebo her, a dostat se tak do nového 3D světa.

  NVIDIA Adaptive V-Sync

  S inovativní herní technologií Adaptive Vertical Sync si užijete vždy naprosto plynulé hraní. Tato technologie dynamicky upravuje hodnoty VSync podle aktuální snímkové frekvence a zajišťuje tak lepší hratelnost.

  Zapojení více karet pro úchvatné navýšení výkonu

  Díky podpoře technologie SLI budete moci zapojit více karet do jednoho systému a škálovat tím grafický výkon, podmínkou je kompatibilní základní deska. Grafická karta sama o sobě disponuje skvělým výkonem, ale při zapojení více těchto grafických karet získáte doslova dech beroucí výkon a žádná hra na plné detaily za předpokladu dostatečného výkonu i ostatních komponent nebude pro Váši počítačovou sestavu překážkou.

  Podpora DirectX 11.2

  Tato karta obsahuje rozhraní DirectX 11.2, které umožňuje vykreslovat poutavé 3D vizuály, doplněné o ohromující zvukové efekty. Díky těmto vlastnostem budou vaše hry naplněny nepředstavitelným množstvím detailů a budou tak daleko reálnější než dříve.

  Obrovská grafická paměť urychlující zpracování dat

  Grafická karta je vybavena 2x 6 GB velmi rychlé grafické paměti GDDR5 a širokou paměťovou sběrnicí, která jí pomáhá k rychlému zpracování velkého množství dat a díky tomu může poskytnout opravdový zážitek z hraní náročných her nebo při jiných náročných grafických výpočtech.

  Klíčové vlastnosti

  Grafická jádra karty GTX TITAN Z jsou taktována na frekvenci 705 MHz a jsou vybavena technologií GPU Boost 2.0, která umožňuje automatické přetaktování na frekvenci až 876 MHz dle aktuální potřeby výkonu. Grafická jádra využívají 2x 6 GB GDDR5 s taktem neuvěřitelných 7000 MHz efektivně. Dalším excelentním parametrem je šířka paměťové sběrnice, ta má celých 2x 384 bitů. Karta je určena pro moderní rozhraní PCI-Express 3.0 x16. Díky přítomnosti Display portu, HDMI a dvojici DVI rozhraní lze kdykoliv připojit zobrazovací zařízení.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  1zákazník doporučuje produkt
  1zákazník nedoporučuje produkt
  55 %
  průměr z 2 hodnocení
  5
  1 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  1 ×
  • Nedoporučuje produkt

   10 %
   • Zbytecne predrazena. Blbej chladic kvuli kteremu bylo potreba omezit výkon.

   Tahle karta vubec neni určena na hry. Je ohodne slabší než nove High-End karty.

  • Doporučuje produkt

   100 %
   • Skvělý výkon, který se nezastaví před žádnou hrou
   • RAM 7GB, což je dokonalý nadstandart
   • Frekvence jádra taky velmi dobrá (2x 876MHz)
   • Pro někoho může být problém cena (to mě se ale netýká s platem 120 tisíc měsíčně)

   Grafická karta je na velice vysoké úrovni. Za tyto peníze se rozhodně vyplatí investovat, protože se těžko bude hledat nějaká jiná. Pokud nevíš, co s 50 tisíci, tak rozhodně kupuj :).