Recenze MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11G

Ověřené recenze MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11G

www.gpureport.cz

Přidáno: 2. června 2017

MSI GTX 1080 Ti Gaming X 11G | Recenze | GPUreport.cz

Výkon grafické karty MSI GTX 1080 Ti Gaming X 11G je podle očekávání skvělý. Referenční, nebo spíše Founders Edition GeForce GTX 1080 Ti za naším Gamingem zaostala nějakých 6 - 8 % podle toho, jaké rozlišení obrazu bylo v testech použito. Prostě co se výkonu týká, nedá se grafické kartě MSI GTX 1080 Ti Gaming X 11G co vytknout. Jak již bylo avizováno hnedle v úvodu dnešní recenze, to co mě osobně nejvíce zajímalo, bylo hlavně to, jak se s tímto výkonným grafickým čipem „popere“ doposud tolik vychvalovaný systém chlazení TwinFrozr VI. No a musím říci, že opět nezklamal. Ačkoliv má grafická karta MSI GTX 1080 Ti Gaming X 11G jistě lehce zvýšený limit spotřeby, TwinFrozr držel teplotu čipu na uzdě kolem 72°C při takových otáčkách ventilátorů, při kterých tuto grafickou kartu v zátěži prakticky ve své PC skříni ani neuslyšíte. Spotřeba celé sestavy nám sice během hraní překročila magickou hodnotu 400 W, ale koho by to při takovém parádním herním výkonu zajímalo? Průměrná pořizovací cena grafické karty MSI GTX 1080 Ti Gaming X 11G se v době psaní této recenze pohybovala někde kolem 21 tisíc korun, což sice tuto kartu neřadí mezi ty nejlevnější GeForce GTX 1080 Ti na trhu, na druhou stranu ale také ani mezi ty nejdražší. Prostě, cena je pro všechny náruživé hráče (šílence), kteří takto vysoký výkon ve hrách mít chtějí, jednoduše přiměřená a v normě. Nám ostatním smrtelníkům se pak taková cena za grafickou kartu může samozřejmě jevit jako přemrštěná. Tak či onak, grafická karta MSI GTX 1080 Ti Gaming X 11G si z GPUreport odnáší ocenění We Want It!

Celá recenze na www.gpureport.cz
Ověřený zákazník ABCSTORE.CZ

Přidáno: 29. října 2017

Zakoupeno v ABCSTORE.CZ

• nedostal jsem hru jak se vsude pise :(

Instalace: Hardware se nainstaloval sám, popřípadě z dodaných ovladačů
Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní