Palit GeForce RTX 2080 Ti GamingPro OC 11GB GDDR6 NE6208TS20LC-150A

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce grafického čipu
nVidia
Grafický čip
GeForce RTX 2080 Ti

Parametry produktu

Výrobce grafického čipu
nVidia
Grafický čip
GeForce RTX 2080 Ti

Popis produktu

PALiT GeForce RTX 2080 Ti GamingPro OC

Společnost PALiT přináší na trh svou extrémně výkonnou herní grafickou kartu ze série GamingPro ve verzi OC. Karty GeForce RTX přinášejí ultimátní PC herní zážitek. Poháněny NVIDIA Turing GPU architekturou a revoluční RTX platformou, RTX grafické karty s sebou přinášejí ray tracing v reálném čase, umělou inteligenci a programovatelné stínování. Tato varianta nabízí 11 GB DDR6 paměti.

Výhody PALiT GeForce RTX 2080 Ti GamingPro OC

Léty prověřená kvalita produktů PALiT

Architektura NVIDIA Turing 11 GB GDDR6 paměti 352-bit sběrnice

Ideální na hraní virtuální reality

Osvětlení

Barevné LED osvětlení karty se může měnit podle teploty karty. Můžete tak snadno zkontrolovat její stav. Hráči si navíc mohou vybrat z 16,8 milionů barev tu, která nejvíce odpovídá jejich stylu a preferencím.

ThunderMaster

ThunderMaster je obslužný program pro grafické karty v operačním systému Windows, jenž umožňuje zvýšit jejich výkon a monitorovat informace GPU, které budou fungovat korektně pouze s vaší novou grafickou kartou.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.