PowerColor AXRX 6600XT 8GBD6-3DHL/OC

Popis produktu

Parametry produktu

Rozhraní
PCI Express x16 4.0

Parametry produktu

Rozhraní
PCI Express x16 4.0

Popis produktu

Výkon, kvalita, Hellbound

Tchajwanská značka PowerColor přináší další dílo do herního světa s názvem Hellbound. Přestože je tato karta podle názvu pekelná, tak jediný „Hell“ je její výkon, ale ve skutečnosti dokáže být velice chladná i za vysokého výkonu. Grafická karta má čip AMD Radeon RX 6600 XT a nabízí paměť typu GDDR6 o velikosti 8 GB a 128-bit šířku sběrnice.

Pokročilé chlazení

Nový design ventilátorů zaručuje větší proud vzduchu až o 60% díky upravenému úhlu čepelí. Přidány byly také ložiska s dvěmi kuličkami, které zaručují až 4x delší životnost ventilátorů. Důležitým faktorem je i měděná základna s přímým dotykem s kartou.

Světlo v temnotě

Grafická karta značky PowerColor ze série Hellbound nabízí modré LED osvětlení, které rozzáří průhledné ventilátory, to dodá kartě ledově chladnou atmosféru.

AMD FidelityFX

Tato technologie adaptivně doostřuje obraz s upscalingem pro obnovení detailů, které se ztrácí po použití Anti-Aliasingu, a pomáhá tak vylepšovat kvalitu obrazu.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.