XFX Radeon RX 6900 XT Speedster MERC 319 Black 16GB GDDR6 RX-69XTACBD9

Popis produktu

Parametry produktu

Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Výrobce grafického čipu
AMD
Grafický čip
Radeon RX 6900 XT
Frekvence jádra
2340 MHz
Velikost grafické paměti
16 GB
Typ grafické paměti
GDDR6
Herní
ano
VR Ready
ano

Recenze

  Parametry produktu

  Rozhraní
  PCI Express x16 4.0
  Výrobce grafického čipu
  AMD
  Grafický čip
  Radeon RX 6900 XT
  Frekvence jádra
  2340 MHz
  Velikost grafické paměti
  16 GB
  Typ grafické paměti
  GDDR6
  Herní
  ano
  VR Ready
  ano

  Popis produktu

  Grafická karta XFX Radeon RX 6900 XT 16GB nabízí vysoký výkon a vizuální kvalitu pro grafické zpracování. Tato použitá grafická karta je v super stavu, což bylo potvrzeno během důkladného testování pro zajištění spolehlivého provozu.

  K tomuto produktu poskytujeme záruku trvající 12 měsíců, což Vám dává jistotu ohledně jeho spolehlivosti.

  Je však důležité mít na paměti, že při nákupu na IČ není možný odpočet DPH.

  S touto grafickou kartou budete moci vylepšit svůj počítačový systém a dosáhnout vysokého výkonu pro hraní her v 4K, grafický design a další náročné úkoly.

  Herní výkon je ve většině herních titulů vyšší jak RTX 3090 24GB ! Nabízí tedy skvělý poměr cena / výkon.  

  Stav produktu: 

  •  Stav Rozbaleno: Toto zařízení bylo rozbaleno za účelem předvádění či nafocení, nebo bylo vráceno zákazníky do 14 dní od původního nákupu. Samozřejmě, že zahrnuje všechno příslušenství. Krabice nebo obal může mít minimální kosmetické vady způsobené manipulací.
  •  Stav A+ (Skoro jako nový): Toto zařízení je v prakticky novém stavu bez jakýchkoli zřetelných škrábanců nebo oděrek. Kosmetické vady jsou velice minimální a téměř neviditelné.
  •  Stav A (Dobrý až velmi dobrý): Zařízení se nachází v dobrém až velmi dobrém stavu. Může mít minimální kosmetické vady, jako jsou vlasové škrábance, které neovlivňují jeho funkci.
  •  Stav B (Viditelné známky používání): Toto zařízení může mít viditelné kosmetické vady, včetně vlasových škrábanců a drobných oděrek na rámu zařízení. Je stále plně funkční, i když kosmetické vady jsou zřetelnější.
  •  Stav C (Hluboká rýha): Zařízení má výrazné kosmetické vady, včetně hlubokých škrábanců a oděrků. I přesto je plně funkční a má pouze zřetelné známky intenzivního používání.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  • ... Obdobně jako konkurenční GeForce RTX 3090, také grafické karty Radeon RX 6900 XT nabízí ten absolutně nejvyšší výko...

   Zobrazit celou recenzi na www.gpureport.cz