PNY GeForce RTX 3060 VERTO Dual Fan 8GB GDDR6 VCG30608DFBPB1

Popis produktu

Parametry produktu

Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Výrobce grafického čipu
nVidia
Grafický čip
GeForce RTX 3060
Velikost grafické paměti
8 GB
Typ grafické paměti
GDDR6
Šířka paměťové sběrnice
128 bit
DirectX
12,2
G-Sync
ano
Počet ventilátorů
2
Šířka
247.48 mm

Parametry produktu

Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Výrobce grafického čipu
nVidia
Grafický čip
GeForce RTX 3060
Velikost grafické paměti
8 GB
Typ grafické paměti
GDDR6
Šířka paměťové sběrnice
128 bit
DirectX
12,2
G-Sync
ano
Počet ventilátorů
2
Šířka
247.48 mm

Popis produktu

PNY GeForce RTX 3060 VERTO Dual Fan

Společnost PNY přináší na trh svou herní grafickou kartu ze série VERTO. Grafické karty GeForce RTX řady 30 přinášejí špičkový výkon pro hráče i tvůrce. Pohání je architektura Ampere – 2. generace architektury NVIDIA RTX – s novými jádry RT, jádry Tensor a multiprocesory pro streamování, která poskytuje nejrealističtější ray-tracovanou grafiku a špičkové funkce umělé inteligence. Tato varianta poskytuje 8 GB GDDR6 paměti s rychlostí 15 Gb/s.

  • Léty prověřená kvalita produktů PNY
  • Architektura NVIDIA Ampere
  • 8 GB GDDR6 paměti
  • HDMI 2.1 s podporou rozlišení až 7680x4320
  • 128-bit sběrnice

Verto

Karty série Verto nabízejí jednoduchý, ale elegantní černý design, který perfektně padne do většiny sestav. Využívá dvou ventilátorů, pro poskytnutí dostatečného chladícího výkonu, nezbytného pro uchlazení vysokého výkonu karet řady 30.

DLSS AI akcelerace

NVIDIA DLSS 2.0 je průlomové renderování pomocí umělé inteligence, které zvyšuje snímkovou frekvenci 1,5x (a více) s nekompromisní kvalitou obrazu – to vše pomocí dedikovaných jader Tensor umělé inteligence v GeForce RTX. To vám dává výkonnostní rezervu pro ještě vyšší herní nastavení a rozlišení, které vám zajistí neuvěřitelný vizuální zážitek. Revoluce v podobě umělé inteligence vstoupila do her.

Nová úroveň kreativní práce

Posuňte své kreativní projekty na novou úroveň díky grafickým kartám GeForce RTX řady 30. Přinášejí akceleraci pomocí umělé inteligence v nejlepších kreativních aplikacích. Opírají se o platformu NVIDIA Studio obsahující dedikované ovladače a exkluzivní nástroje. A jsou konstruovány k odvádění výkonu v rekordním čase. Ať už renderujete složité 3D scény, upravujete video v rozlišení 8K nebo živě streamujete s nejlepším kódováním a kvalitou obrazu, grafické karty GeForce RTX vám poskytnou výkon, který vám nebude bránit v kreativním rozletu.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.